AKTUALNA OFERTA FREEFORMS
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę nowoczesnych namiotów Freeforms Tentworking®, doskonale sprawdzających się podczas dowolnej imprezy plenerowej. Namioty wykonane z elastycznego materiału, pozwalają się formować zgodnie z wymaganiami dowolnego wydarzenia. Freeforms® to namioty na imprezy biznesowe i najlepsze wydarzenia w życiu.
Poczuj swobodę przestrzeni!
FREEFORMS - Kup namiot!
 Wybierz Freeforms® Stretch
Nasze namioty elastyczne są produkowane zgodnie z międzynarodowymi standardami i są one regorystycznie testowane w branży podczas wynajmu. Jesteśmy pasjonatami naszych namiotów i z dumą dostarczamy najwyższej jakości produkty i usługi dla wszystkich naszych klientów. We Freeforms skupiamy się na zapewnieniu pełnego komfortu wszystkim naszym klientom wiedząc, że za pomocą lepszego produktu dajemy im przewagę na rynku.
FREEFORMS - Wynajmij namiot!
 Przywieziemy i rozstawimy dowolny namiot
Namioty Freeforms® nadają spektakularnego stylu podczas wesel, imprez firmowych, prezentacji nowych produktów, prywatnych uroczystości, przyjęć i bar Mitzvah. Nasze namioty mogą stać w niemal dowolnym miejscu: na plażach lub boiskach sportowych, w ogrodach lub galerii, wewnątrz lub na zewnątrz. Unikalny kształt, wygląd i charakter namiotów Freeforms® czyni je niezwykle atrakcyjnymi podczas prezentacji marki produktu lub innego dowolnego wydarzenia.
SERWIS FREEFORMS
 Zapewniamy usługi serwisowe
Freeforms zapewnia usługi serwisowe sprzedawanych namiotów. Serwis zapewnia utrzymanie właściwości oraz istotnych parametrów namiotu takich, jak m.in. wodo- i ognioodporność, etc. Dodatkowo oferujemy usługi czyszczenia namiotów, które wymagają zastosowania specjalnych technik zachowujących impregnację namiotów. Prowadzimy również szkolenia z obsługi naszych namiotów.
ZADAJ PYTANIE
ZAREZERWUJ TERAZ!
Zadzwoń: +48 797 149 801 lub kliknij tutaj i wyślij zapytanie do nas.

Pamiętaj! Zapytaj o nasze codzienne promocje.
KONTAKT
Pozostań w kontakcie z osobami z naszej organizacji
REZERWACJA
Zarezerwuj niezapomniane przeżycia już dziś!
FREEFORMS
Zaplanuj z nami wydarzenia Twojego życia
© FREEFORMS TENTWORKING 2016