FREEFORMS SERVICE - WSPARCIE KLIENTA
Freeforms prowadzi usługi serwisowe namiotów typu stretch z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Prowadzimy także szkolenia z obsługi namiotów, a także oferujemy usługi dodatkowe takie, jak catering, wynajem oświetlenia, nagłośnienia czy umeblowania. Skontaktuj się z serwisem Freeforms już dziś!
FREEFORMS - SZKOLENIA
Przy zakupie dowolnego namiotu Freeforms® zapewniamy bezpłatne szkolenie z obsługi namiotu i jego olinowania. Kładziemy duży nacisk na zapewnienie jakości i chcemy, aby nasi Klienci obsługiwali osprzęt namiotów w efektywny i bezpieczny sposób. Szkolenia są prowadzona przez wykwalifikowanych techników Freeforms®. Po ukończeniu szkolenia wydajemy Certyfikaty potwierdzające umiejętności nabywcy, upoważniające do samodzielnej obsługi namiotu.
FREEFORMS - SERWIS
Namioty Freeforms wymagają specjalistycznych technik mycia przez przeszkolony personel. Naszym Klientom oferujemy usługi czyszczenia i naprawy namiotów, co ułatwia im prowadzenie działalności bez problemów związanych z serwisowaniem namiotu. Zapewniamy kompleksowe usługi czyszczące i naprawcze u Klienta. Gwarantujemy również brak utraty właściwości namiotu oraz zachowanie wszystkich parametrów materiału po wykonanej usłudze naprawy i czyszczenia.
FREEFORMS - WSPARCIE
Oferujemy wszystkim naszym Klientom usługę w postaci namiotu zapasowego, jako pomoc w nagłych sytuacjach. W przypadku, gdy zabraknie namiotów lub wyposażenia namiotu: olinowania lub innych elementów, służymy pomocą w całej Polsce. Możemy przesłać zapasowy namiot lub częśći za pośrednictwem kuriera. Oferujemy tę usługę również dla naszych zagranicznych Klientów, lecz proces ten trwa zawsze dłużej, co należy także uwzględnić.
KONTAKT
Pozostań w kontakcie z osobami z naszej organizacji
REZERWACJA
Zarezerwuj niezapomniane przeżycia już dziś!
FREEFORMS
Zaplanuj z nami wydarzenia Twojego życia
© FREEFORMS TENTWORKING 2016